• +420 775 133 182
  • info@petisa.cz

Služby

Nabídka služeb

PETISA, s..r.o. poskytuje služby v oblasti stavebnictví a komplexní inženýring ke stavbě včetně zajištění stavebního povolení. 

Nabízíme poradenství jak v možnostech financování, tak i pozemkový servis, odborně technické poradenství a vytvoření projektu. Na přání klienta umíme zajistit i  financování pozemku a stavby. Podílíme se na organizačních činnostech a spolu se svými dodavateli poskytujeme komplexní služby.

Vycházíme z toho, že pro našeho klienta je důležitá především spolehlivost, jasné ceny a jasné postupy. Základ naší práce dotváří detailní plánování a důsledné dodržování rozpočtů,k teré klient předem schvaluje.  

"Vycházíme z toho, že pro našeho klienta je důležitá především spolehlivost, jasné ceny a jasné postupy."

Bc. Petra Tylečková
Bc. Petra Tylečková,
Jednatelka
Vyhledání pozemku vhodného ke stavbě

Na základě požadavků klienta vyhledáme vhodný pozemek ke stavbě. Dle požadavků klienta, lokalita, výměra a cena. Kontaktujeme majitele pozemku, se a zprostředkujeme koupi daného pozemku.

Vyřízení stavebního povolení

Inženýring je samozřejmostí, klient nemusí běhat po úřadech. Vše vyřídíme na základě plné moci včetně komunikace se sousedy, vodárnami a ČEZ společností.

Zajištění financování přímo na míru klienta

Naše finanční centrum pomůže s financováním pozemku i stavby. Spolupracujeme s různými bankami, ze kterých vybíráme tu nejvhodnější.

Rozpočet projektu

Přesný rozpočet rodinného domu připravíme na základě potřeb a dle standardu nabízeného RD. Rozpočet může obsahovat i vícepráce, které jsou šité na míru každé domácnosti.

Právní poradenství

Naše právní oddělení připraví veškeré smlouvy ke koupi pozemku, smlouvy o dílo či právní úschovu dle potřeb klienta.

Projektování na míru

V případě že jste si nevybrali z žádného typového domku, naši projektanti Vám naprojektují dům dle Vašich požadavků. U všech domů je cena za projekt 29.900Kč.

Skoring pozemku

Prověříme územní plán, možnosti výstavby a vyjádření sítí. Na příslušném úřadu žádáme o územně plánovací informaci k prověření, že pozemek je vhodný pro záměr klienta.

Realizace stavby

Výhodou je vlastní realizace celé stavby, kontrola provádění staveb a neustálá komunikace s klientem, aby finální dům byl přesně takový, jakého si klient vysnil.

Kolaudace stavby

Naše práce je završena kolaudačním rozhodnutím, a to ihned po dokončení stavby.